Rozvíjanie tímovej spolupráce na Cypre

  • 0

Rozvíjanie tímovej spolupráce na Cypre

Category:Príbehy účastníkov

Spolu s ďalšími mladými podnikateľmi a ľuďmi zaujímajúcimi sa o danú oblasť z Talianska, Portugalska a Grécka sme sa zúčastnili výmenného pobytu na Cypre počas leta 2021. Aj napriek pandemickým opatreniam naša cesta prebehla hladko a v poriadku.

Tréning bol zameraný najmä na rozvíjanie tímovej spolupráce účastníkov, zlepšenie podnikateľských a manažérskych zručností a kladení dôrazu na rozvoj „soft skills“ mladých podnikateľov. Všetky spomenuté zručnosti a vedomosti sme sa učili na základe skupinových aktivít a rôznych prednášok rozdelených do jednotlivých dní.

V strede týždňa sme mali možnosť spoznať okolie nášho ubytovania. Večer sme zakončili tradičnou „culture night“, kde jednotlivé krajiny predstavili svoju kultúru, či už formou prezentácie alebo divadelnej ukážky ?

Celkovo to bol týždeň, ktorý sme si všetci užili. Vytvorili sme nielen nové priateľstvá, ale i sieť mladých ľudí, ktorí sa neváhajú pustiť do podnikania a navzájom sa podporovať. I po programe sme zostali v kontakte a na spoločnej platforme zdieľame naše skúsenosti a nápady naprieč krajinami. Ak čo i len trochu váhaš, Adel odporúčame všetkými desiatimi!

Ján Kovačech


Komentovať