Výmena bez nudy

  • 0

Výmena bez nudy

Category:Príbehy účastníkov

DIGITALVOLUTION – tak znel názov mládežníckej výmeny, ktorá sa odohrávala v Španielskom mestečku Íscar, neďaleko Madridu. Hlavnou témou projektu bol digitálny marketing a digitalizácia.

Spolu s nami boli súčasťou projektu účastníci z Českej republiky, Slovinska, Portugalska a Talianska.
Facilitátori projektu boli zo Španielska, ktorí nám svojou dobrou náladou a skvelo pripraveným programom zaručili to, že sme sa nikdy nenudili.

Počas rôznych zaujímavých workshopov sme sa dozvedeli mnoho o digitálnom marketingu, e-commerce, digital payments, personal brandingu a o mnoho dalších užitočných témach. Workshopy boli skvelo vedené mnohými aktivitami, teamovou prácou a kolaboráciou.
Každý večer sme mali cultural night, kde každá krajina predstavila svoje zvyky, národné jedlá, tance….
Jeden deň sme mali vyhradený na návštevu krásneho historického mesta Salamanca, kde sme ochutnali miestne churos, tapas a sangriu.

Pre mňa osobne toto bola moja prvá youth exchange, a ani neviem slovami opísať čo všetko mi dala. Okrem množstva užitočných informácií, ktoré určite využijem v budúcnosti, som si odniesla nové kamarátstva, skvelé zážitky a hlavne som spoznala omnoho viac samú seba.
Som naozaj vďačná, že som mala možnosť zúčastniť sa tohto projektu, a v budúcnosti nebudem váhať prihlásiť sa na ďalšie!

– Cynthia


Komentovať