Hľadáme mladých inšipiratívnych ľudí

  • 0

Hľadáme mladých inšipiratívnych ľudí

Category:Rôzne

Poznáte mladého človeka, ktorý urobil niečo pre svoje okolie alebo zvládol prekonať určitú ťažkú výzvu ?alebo jednoducho dokázal vystúpiť zo svojej komfortnej zóny…a mohol by svojim krátkym príbehom inšpirovať ďalších? Alebo si sa sám spoznal v tomto popise? Tak čítaj ďalej! 

Hľadáme mladých, ktorí by mohli byť inšpiráciou pre ďalších. Nehľadáme však riaditeľov veľkých úspešných spoločností, ale naozaj „obyčajných“ ľudí, ktorí však urobili niečo inak ? – napr. zakladateľa nejakej miestnej iniciatívy či projektu alebo niekto, kto dokázal sám seba alebo iné neprajné životné okolnosti prekonať, prípadne urobiť niečo inak ako jeho rovesníci – ísť napr. hoci aj na výmenu alebo čokoľvek čo bolo pre neho náročné, ale dokázal to.

Chceme zozbierať krátke príbehy / pár viet od takýchto mladých ľudí z viacerých krajín a následne propagovať s cieľom motivovať ostatných. Príbehy budú zverejnené na webe – www.youthleaders.eu

Budeme preto vďační, ak si myslíte že Váš príbeh alebo príbeh nejakého Vášho známeho môže byť inšpirujúci, nájdite si prosím pár minút, napíšte ho a zašlite na náš email – info@adelslovakia.org ČO NAJSKOR

Prípadne pár otázok ako určité „vodítko“ k napísaniu príbehu:

– V krátkosti sa predstav
– Opíš nám prosím ťa svoj príbeh, situáciu či obdobie v živote, ktoré bola pre teba v určitom zmysle náročné, ale zvládol si ho prekonať?
– Ako sa ti podarilo túto situáciu prekonať alebo vyriešiť?
– Urobil by si to rovnakým spôsobom alebo by si dnes urobil niečo inak?
– Aké máš ďalšie plány či výzvy do budúcnosti?
– Máš nejaký obľúbený citát? Ak áno, aký?

VOPRED ĎAKUJEME ZA POMOC!


Komentovať